start
o mnie
realizacje
login
Foto Od wczesnej młodości fascynował mnie zawód architekta, a w szczególności fakt, iż może on poprzez inteligentne kształtowanie przestrzeni ułatwiać ludziom codzienne funkcjonowanie a przy tym kreować wizualną stronę naszego życia. Wszechobecna szarość aż prosi się o to aby nadać jej ciekawszego kolorytu.
Misją mojej firmy jest podnoszenie jakości estetycznej i funkcjonalnej otoczenia powierzonego mi przez moich klientów. Pragnę upiększać ich codzienność a tym samym spełniać ich marzenia o wyjątkowym wnętrzu zaprojektowanym specjalnie dla nich.
Moją działalnością jest profesjonalne świadczenie jedynych w swoim rodzaju, nietuzinkowych usług tzn. tworzenie wnętrz pięknych, "uszytych" na miarę klienta, dostosowanych do jego potrzeb i wymagań.
Dom... mieszkanie to miejsce, gdzie odpoczywamy, przyjmujemy gości, oddajemy się hobby czy pracujemy. Aby wykorzystać cały jego potencjał należy dokładnie przemyśleć cały jego układ pod kątem upodobań i przyzwyczajeń przyszłych użytkowników, czyli zaprojektować indywidulne wnętrze.
Moja oferta jest skierowana do coraz bardziej licznego grona osób, które nie mają czasu na analizę swoich potrzeb i trendów we współczesnej architekturze, wszystkich tych, którzy uważają, że jest to zadanie dla architekta, którego pasja, wykształcenie oraz doświadczenie pozwolą na realizację ich marzeń o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu.

Małgorzata Więch